ADATA DIMM DDR5-4800 32GB (AD5U480032G-S)
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: ADATA
Ilustrācija var atšķirties
no 315,99līdz 485,854 PiedāvājumiRažotājs: ADATA
  • Atmiņas lielums: 32 GB
  • Atmiņas takts frekvence: 4.800 MHz
  • ADATA DDR5 atmiņas modulis ar 32 GB kapacitāti
  • DIMM 288-PIN formas faktors
  • Ātrums 4800 MHz (PC5-38400)
  • Aizkaves laiki CL40
  • Ar jaudas vadības IC (PMIC)
  • Spriegums 1.1 V
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Adata 32GB DDR5 4800MHz DIMM AD5U480032G-S operatīvā atmiņa AD5U480032G-S
prodImage
315,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
prodImage
450,00
ADATA DIMM 32 GB DDR5-4800 , Arbeitsspeicher schwarz, AD5U480032G-S, Premier
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
ADATA DDR5 4800 U-DIMM 32GB AD5U480032G-S
Produkta dati
Papildu funkcijas
DIMM 288-PIN formas faktors
Ātrums 4800 MHz (PC5-38400)
Aizkaves laiki CL40
Ar jaudas vadības IC (PMIC)
Spriegums 1.1 V
Specifikācijas
Atmiņas lielums:32 GB