Ilustrācija var atšķirties
AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
Ražotājs: AEG
Ilustrācija var atšķirties
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 8 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 63 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2235429
- MPN: TR9W75780 916900171
Cenas vēsture
1M 3M6M
AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
AEG
Populāri produkti

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 701,83€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 850,00€

Bosch Hausgeräte Serie 6 WQG243D41
no 653,67€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
AEG TR9W75780 AbsoluteCare Plus WiFI Serie 9000 (weiß/schwarz) TR9W75780 (7333394104485) ( JOINEDIT89058238 )

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2235429 |
|---|---|
| MPN: | TR9W75780 916900171 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| B (Skala A-D) | |
| 91 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 85 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 8 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 2:59 h h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 63 dB |
| LED displejs: | Jā |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Dzesēšanas šķidrums: | R290 |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D66 cm |
|---|---|
| Svars: | 49,30 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















