Ilustrācija var atšķirties
AOC 27B2H
Ražotājs: AOC
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 7 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 21 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
AOC 27B2H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
AOC
Populāri produkti

AOC Agon Q27G3XMN/BK
no 264,45€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 166,21€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD Monitor|AOC|27B2H/EU|27|Panel IPS|1920x1080|16:9|75Hz|7 ms|Tilt|27B2H/EU | 27B2H/EU | 4038986187183 | 27B2H/EU

154,05€
154,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AOC 27B2H/ EU 27" IPS 16:9 monitors 27B2H/EU

155,99€
155,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 388965 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 21 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 23 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P54,01 cm x A41,98 cm x D18,68 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 2,70 kg |
| 27B2H |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 7 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), HDMI ieeja |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| Krāsa: | Melns |
Cenas vēsture
1M 3M6M
AOC 27B2H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























