Ilustrācija var atšķirties
Acer PL3515ATV
Ražotājs: Acer
Ilustrācija var atšķirties
- Projektors
- Projekcijas sistēma: DLP projektors, Lāzerprojektors, LED projektors
- Izšķirtspēja: 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- 3D spējīgs: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš: Darbība 250 W, Gaidīšanas režīmā 0,5 W
- Attēla formāts: 16:9 (nativais), 4:3
- Spilgtums (ANSI): 5 500 ANSI lūmeni
Cenas vēsture
1M 3M6M
Acer PL3515ATV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Acer
Populāri produkti

Acer PD1520Us (MR.JYE11.001)
no 679,75€

XGIMI Aura 2
no 2 843,01€

Hisense C2 Ultra
no 2 000,00€

JMGO N3 Ultimate
no 2 040,30€

ASUS ZenBeam E1R
no 217,53€

LG CineBeam S PU615U
no 1 081,07€

Epson EH-LS800B
no 2 848,33€

XGIMI Horizon 20 Pro
no 1 787,00€

XGIMI Horizon 20 Max
no 2 441,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Acer Projector Vero PL3515ATV Laser FHD 5500ANS 50 000:1 HDMI 16:9 20 000h* 3xHDMI 3KG MR.JXM11.001

1 248,16€
1 253,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), HDMI ieeja, RS232 9-pin, S/PDIF optiskā |
|---|---|
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| WLAN: | Neobligāts |
| Bluetooth: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Griestu stiprinājums: | Neobligāts |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 250 W, Gaidīšanas režīmā 0,5 W |
| Izmēri: | P304 mm x A119 mm x D226 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,1 kg |
| Tuvinājums: | 1,3x optiskā |
|---|
| DLP projektors, Lāzerprojektors, LED projektors |
| Attēla formāts: | 16:9 (nativais), 4:3 |
|---|---|
| Spilgtums (ANSI): | 5 500 ANSI lūmeni |
| Spilgtums (ANSI) ECO: | 4 400 ANSI lūmeni |
| Kontrasts: | 50 000:1 |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Projekcijas diagonāle: | 30 colla - 300 colla |
| Saderība ar izšķirtspēju: | UHD (3840 x 2160) |
| 4K (UHD): | Jā |
| 3D spējīgs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Acer PL3515ATV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















