Ilustrācija var atšķirties
Alphacool Susurro 120
Ražotājs: Alphacool
Ilustrācija var atšķirties
- CPU dzesētājs
- Apgriezienu ātrums: 1.700 apgr./min
- Apgriezienu ātrums: 1.500 apgr./min - 1.950 apgr./min
- Darbības troksnis: 22,50 dB
- Darbības troksnis: 20 dB - 29,90 dB
- Ventilatora savienojums: 3 Molex-Pin
- Sūknēšanas apjoms: 164 m³/h
- Materiāls: Plastmasa
Cenas vēsture
1M 3M
Alphacool Susurro 120
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Alphacool
Populāri produkti

Thermaltake Riing Trio 12 RGB
no 80,00€

Corsair LL120 RGB (3er Pack)
no 117,30€

Noctua NH-D9L
no 62,13€

Noctua NF-A20 PWM
no 33,50€

SilverStone FF121 120mm
no 4,10€

Akasa AK-FN076
no 8,00€

Noctua NF-A12x25 PWM
no 31,37€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Alphacool Susurro Antinoise Silicone Fan Frame - 120mm - universal (24685)

13,68€
18,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P120 mm x A25 mm x D120 mm |
|---|
| Apgriezienu ātrums: | 1.700 apgr./min |
|---|---|
| Apgriezienu ātrums: | 1.500 apgr./min - 1.950 apgr./min |
| Darbības troksnis: | 22,50 dB |
| Darbības troksnis: | 20 dB - 29,90 dB |
| Ventilatora savienojums: | 3 Molex-Pin |
| Sūknēšanas apjoms: | 164 m³/h |
| Materiāls: | Plastmasa |
Cenas vēsture
1M 3M
Alphacool Susurro 120
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























