Ilustrācija var atšķirties
Alpina ABL 2.6 E
Ražotājs: Alpina
Ilustrācija var atšķirties
- Lapu sūcējs
- Jauda: 2.600 W
- Apgriezienu skaits: 16.800 apgr./min
- Skaņas spiediens: 98 dB
- Savākšanas maiss: 45 l
- Sūkšanas jauda: 7 m³/min
- Pūšanas jauda: 331 km/h
- Smalcināšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Alpina ABL 2.6 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Alpina
Populāri produkti

Alpina (Garten) AV 20 Li Kit
no 292,00€

Gardena PowerJetCollect Solo (14895-55)
no 167,39€

Gardena PowerJetCollect (14895-20)
no 216,45€

Makita UB1103
no 120,04€

Einhell VENTURRO 36/240 (3433640)
no 140,09€

Einhell Venturro 18/210 (3433625)
no 105,98€

Einhell GC-EL 3024 E (3433370)
no 44,95€

Metabo LB 18 LTX BL (601607850)
no 132,82€

Einhell GC-EL 3000 E (3433320)
no 66,15€

Makita DUB363PT2V
no 498,59€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskais lapu pūtējs/savācējs Alpina ABL 2.6 E

131,00€
131,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2.600 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 16.800 apgr./min |
| Skaņas spiediens: | 98 dB |
| Savākšanas maiss: | 45 l |
| Sūkšanas jauda: | 7 m³/min |
|---|---|
| Pūšanas jauda: | 331 km/h |
| Smalcināšanas funkcija: | Jā |
| Svars: | 3,50 kg |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Alpina ABL 2.6 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















