Ilustrācija var atšķirties
Alpine UTE-81R
Ražotājs: Alpine
Ilustrācija var atšķirties
- Autoradio
- Viļņu diapazoni: Garie viļņi (LW), MW, Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Uztvērēja mūzikas jauda: 200 W
- Atskaņošanas nesēji: CD, MP3 atskaņošana, WMA
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, AUX ieeja, USB 1.1, USB 2.0
- Raidītāja atmiņas vietas: 30
- Kanālu skaits: 2
- Kanālu meklēšana: Automātiski, Manuāls
Cenas vēsture
1M 3M
Alpine UTE-81R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Alpine
Populāri produkti

Pioneer FH-S720BT
no 155,69€

Pioneer DEH-S320BT
no 121,68€

Pioneer FH-S820DAB
no 180,24€

Kenwood DPX-7300DAB
no 178,40€

Pioneer DEH-S120UBB
no 82,49€

Pioneer DEH-S420BT
no 122,80€

Pioneer DEH-S520BT
no 199,00€

Pioneer DEH-S220UI
no 98,21€

Pioneer DEH-S120UBG
no 82,50€

Pioneer DEH-S120UB
no 82,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Alpine UTE-81R ( UTE 81R ) automagnetola

79,00€
79,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Uztvērēja mūzikas jauda: | 200 W |
|---|---|
| Atskaņošanas nesēji: | CD, MP3 atskaņošana, WMA |
| EQ-regulators: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs rindās: | 1 rindas |
| Nolaižams panelis (noņemama vadības daļa): | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, AUX ieeja, USB 1.1, USB 2.0 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| RDS uztvērējs: | Jā |
| RDS funkcijas: | AF (Alternatīvā Frekvence), EON (Enhanced Other Networks), PTY (Programmas veidi), TA (Satiksmes paziņojums), TP (Satiksmes programma) |
| Taustiņu apgaismojuma krāsa: | Zaļš |
| Izmēri: | P178 mm x D161,50 mm x A50 mm |
|---|
| Viļņu diapazoni: | Garie viļņi (LW), MW, Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
|---|---|
| Raidītāja atmiņas vietas: | 30 |
| Kanālu skaits: | 2 |
| Kanālu meklēšana: | Automātiski, Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M
Alpine UTE-81R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










