Ilustrācija var atšķirties
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 2 (B0BTFWFRWN)
Ražotājs: Amazon
Ilustrācija var atšķirties
- Video straumēšana: Jā
- Audio straumēšana: Jā
- Full-HD: Jā
- 4K (UHD): Jā
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- HDR: Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG
- Skaņa: Dolby Atmos, Dolby Digital
- WLAN: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 2 (B0BTFWFRWN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amazon
Populāri produkti

Amazon Fire TV Stick 4K Select
no 29,35€

Strong LEAP-S3 PRO
no 78,00€

Telekom MagentaTV One (2. Gen.)
no 151,25€

Homatics Box R 4K Plus
no 165,05€

HD PLUS IP TV nūjiņa
no 54,68€

Apple TV 4K 2022 128GB (MN893FD/A)
no 179,35€

Apple TV 4K 2022 64GB (MN873FD/A)
no 162,47€

Strong LEAP-S3
no 59,00€

Strong LEAP-S3+ V2
no 63,00€

Xiaomi TV Box S (3rd Gen)
no 58,45€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
product Amazon - Fire TV Stick 4K 2nd Gen 840268946616 (840268946616) ( JOINEDIT67891832 )

40,00€
40,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon - Fire TV Stick 4K (2nd Gen) 2023 1286813

51,41€
51,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amazon - Fire TV Stick 4K (2nd Gen) 2023

66,07€
66,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P108 mm x D30 mm x A14 mm |
|---|---|
| Svars: | 43,50 g |
| Video straumēšana: | Jā |
|---|---|
| Audio straumēšana: | Jā |
| Full-HD: | Jā |
| 4K (UHD): | Jā |
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
| HDR: | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| WLAN: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB-Micro |
| HDMI izeju skaits: | 1 |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Strāvas padeve: | USB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 2 (B0BTFWFRWN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















