Ilustrācija var atšķirties
Amica EKGC 16156/1
Ražotājs: Amica
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 193 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 162 l
- Saldētavas tilpums: 50 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amica EKGC 16156/1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Amica
Populāri produkti

Amica KGC 15635 B
no 530,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Amica Chłodziarko-zamrażarka BK2265.4i(E) 1195032

347,38€
347,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amica Fridge-freezer BK2265.4i(E) 1195032 (5906006950323) ( JOINEDIT73060581 ) Iebūvējamais ledusskapis

375,00€
375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amica BK2265.4i(E) | 1195032 | 5906006950323

383,40€
383,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amica Chlodziarko-zamrazarka BK2265.4i(E) 1195032 (5906006950323) ( JOINEDIT73270487 )

425,00€
425,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Amica Fridge-freezer BK2265.4i(E) 1195032

428,30€
433,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Amica Chłodziarko-zamrażarka BK2265.4i(E) | 1195032 | 5906006950323 | HZAMILK2D2654IE

443,70€
443,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 2038653 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 193 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 2,60 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 11 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 162 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 50 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Pudeļu apgāšanās aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P54 cm x A145 cm x D54 cm |
|---|---|
| Svars: | 42 kg |
| EKGC 16156/1 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Amica EKGC 16156/1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















