Ilustrācija var atšķirties
Ankarsrum AKM6230RB
Ražotājs: Ankarsrum
Ilustrācija var atšķirties
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.500 W
- Bļodas ietilpība: 7 l
- Maks. mīklas apstrāde: 5 kg
- Maisīšanas ātrums: 40 apgr./min - 140 apgr./min
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Standarta piederumi: Bļoda, Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs, Putotājs
- Materiāls: Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds
Cenas vēsture
1M 3M
Ankarsrum AKM6230RB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ankarsrum
Populāri produkti

Ankarsrum AKM6230MW
no 689,65€

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 396,75€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 219,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ankarsrum Assistent Original food processor 1500 W 7 L Blue | AKM6230RB | 7350061083560 | WLONONWCRSP89

829,37€
829,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ankarsrum Assistent Original food processor 1500 W 7 L Blue AKM6230RB (7350061083560) ( JOINEDIT89184669 ) Virtuves kombains

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P26,80 cm x A36 cm x D40 cm |
|---|---|
| Svars: | 9 kg |
| Bļodas ietilpība: | 7 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 5 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Standarta piederumi: | Bļoda, Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs, Putotājs |
|---|
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
| Maisīšanas ātrums: | 40 apgr./min - 140 apgr./min |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M
Ankarsrum AKM6230RB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













