Ilustrācija var atšķirties
Antec C8
Ražotājs: Antec
Ilustrācija var atšķirties
- Korpuss
- Formas faktors: ATX, E-ATX, MicroATX, Mini-ITX
- Diskdziņu nodalījumi: 4x iekšējie disku nodalījumi 2,5 collas, 2x iekšējie disku nodalījumi 3,5 collas
- USB 3.2 pieslēgvietas: 3x
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C
- Ventilatoru skaits: 3
- Skata logs: Jā
- Apgaismojums: Iebūvēta LED vadība un apgaismoti ventilatori
Cenas vēsture
1M 3M6M
Antec C8
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Antec
Populāri produkti

Antec CX60M ARGB
no 72,95€

Sharkoon VS9 RGB
no 61,00€

Thermaltake Core W200
no 399,99€

MSI MPG Gungnir 110R
no 56,99€

Phanteks Eclipse G500A DRGB
no 95,60€

Fractal Design North XL
no 147,40€
![Aerocool Viewport Mini [V4] Aerocool Viewport Mini [V4]](https://bilder.cenueksperts.lv/prodfoto/3326535.jpg)
Aerocool Viewport Mini [V4]
no 42,00€

Chieftec CI-02B-OP
no 39,77€

Mars Gaming MCORB apļveida tornis
no 208,08€

Zalman T8
no 25,75€
42 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Geh Antec Gamer C8 Full Tower schwarz retail 0-761345-10019-9 (0761345100199) ( JOINEDIT80501483 )

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Geh Antec C8 Curve Wood Full Tower schwarz retail ( 0 761345 10158 5 ) Datora korpuss 0-761345-10158-5

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Antec C8 Curve Wood czarna (0-761345-10158-5) | 0-761345-10158-5 | 761345101585

162,25€
162,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Antec Constellation C8 Curve Wood E-ATX Mid Tower Case with Glass Panels (Black) 0-761345-10158-5

162,94€
167,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Antec Geh Full C8 CURVE WOOD E-ATX/ATX/M-ATX/ITX o.N. BK retail 761345101585 (761345101585) ( JOINEDIT88604998 )

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Antec C8 Curve Wood TX-kotelo 0-761345-10158-5 (0761345101585) ( JOINEDIT88295858 )

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ANTEC 0-761345-10093-9, Full Tower, PC, White, ATX, EATX, ITX, micro ATX, Aluminum, Glass

184,09€
189,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Obudowa Antec C8 Curve Wood czarna (0-761345-10158-5) 0-761345-10158-5

186,07€
186,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
CASE ANTEC C8 Curve Wood 0-761345-10158-5 (0761345101585) ( JOINEDIT80501497 )

190,00€
190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Antec C8 Curve Wood Full Tower Black, Transparent, Wood | 528741 | 0761345101585 | WLONONWCRSPFE

214,94€
214,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Antec C8 Curve Wood Full Tower Black Transparent Wood 528741 (0761345101585) ( JOINEDIT89178658 ) Datora korpuss

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Antec Constellation Series C8 - FT - E-ATX - Seitenteil mit Fenster (gehärtetes Glas) - keine Spannungsversorgung (ATX) - weiß - USB/Audio (0-761345-10021-2)

217,16€
222,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P303 mm x D464 mm x A476 mm |
|---|---|
| Svars: | 11,48 kg |
| Formas faktors: | ATX, E-ATX, MicroATX, Mini-ITX |
|---|---|
| Diskdziņu nodalījumi: | 4x iekšējie disku nodalījumi 2,5 collas, 2x iekšējie disku nodalījumi 3,5 collas |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C |
| Ventilatoru skaits: | 3 |
| Skata logs: | Jā |
| Apgaismojums: | Iebūvēta LED vadība un apgaismoti ventilatori |
| Modulāra kabeļu pārvaldība: | Jā |
| Putekļu filtrs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Antec C8
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























