Ilustrācija var atšķirties
Anycubic Photon
Ražotājs: Anycubic
Ilustrācija var atšķirties
- 3D printeris
- Drukas tehnoloģija: SLA
- Displejs: Jā
- Drukas tilpums: 115 x 65 x 165 mm
- Slāņu izšķirtspēja: 0,025 - 0,1 mm
- Skārienekrāns: Jā
- Krāsu displejs: Jā
- Saskarnes: USB 2.0
Ražotājs:
Anycubic
Populāri produkti

Anycubic Kobra S1 Combo
no 467,60€

Bambu Lab P2S Combo
no 756,65€

Bambu Lab A1
no 295,55€

Bambu Lab P1S Combo
no 630,90€

Bambu Lab A1 mini
no 208,65€

Bambu Lab P2S
no 539,10€

Bambu Lab H2S AMS Combo
no 1 568,90€

Bambu Lab A1 Combo
no 450,00€

Bambu Lab X1-Carbon Combo
no 1 370,00€

Bambu Lab X2D AMS Combo
no 1 313,72€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Anycubic Photon P1 3D Printer | PP10BK0A-O | 6974662353917 | 086689

528,70€
528,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Anycubic Photon P1 3D Printer PP10BK0A-O ( JOINEDIT89303784 )

550,00€
550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
3D printeris Anycubic Photon P1 | PP10BK0A-O | 6974662353917 | 086689

554,45€
554,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Anycubic Photon P1 3D Printer PP10BK0A-O

566,80€
566,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Anycubic Photon P1 3D Printer | PP10BK0A-O | 6974662353917 | 086689

572,00€
572,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Anycubic Photon P1 3D Printer PP10BK0A-O

588,37€
590,78€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
Anycubic Photon P1 3D Printer PP10BK0A-O

613,78€
613,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Drukarka 3D Anycubic Drukarka 3D Anycubic Photon P1 60583-0

656,52€
656,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Drukas tilpums: | 115 x 65 x 165 mm |
|---|---|
| Slāņu izšķirtspēja: | 0,025 - 0,1 mm |
| SLA |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Saskarnes: | USB 2.0 |
| Izmēri: | P220 mm x A400 mm x D200 mm |
|---|---|
| Svars: | 6,6 kg |
Populāri produkti

























