Ilustrācija var atšķirties
Apple iMac Retina 4,5K M3 8-Core CPU 10-Core GPU 24" 2023 8GB 256GB (MQRJ3D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Apple M3
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Operētājsistēma: macOS Sonoma
- Procesors: Apple
- Kodolu skaits: 8
- Atmiņas tips: DDR4X
- Atmiņas takts frekvence: 4.266 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M3 8-Core CPU 10-Core GPU 24" 2023 8GB 256GB (MQRJ3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

HP All-in-One 24-cr0110ng (A3HE5EA)
no 565,00€

Lenovo ThinkCentre Neo 55a 24 Gen 6 (13F80008GE)
no 1 095,00€

ASUS V400 AiO V470VAK-WPE925W
no 757,75€

HP EliteStudio 8 G1i AI (A55R3ET)
no 1 872,90€

Asus ExpertCenter E5 AiO E5402WVARK-BPC020X
no 1 321,49€

ASUS V400 AiO V470VAK-BPE169X
no 1 263,38€

HP OmniStudio X 32-c0670ng (AZ5T7EA)
no 2 040,51€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Зелёный
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Зелёный

1 468,80€
1 468,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Зелёный
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Зелёный

1 468,80€
1 468,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac - 24 Inch - Silver - 8 Core CPU / 10 Core GPU - 8GB RAM - 256GB SSD MQRJ3D/A

1 591,64€
1 596,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Розовый
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Розовый

1 634,40€
1 634,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Серебряный
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Серебряный

1 999,00€
1 999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Синий
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Синий

2 109,60€
2 109,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Синий
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Синий

2 109,60€
2 109,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Розовый
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Розовый

2 109,60€
2 109,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Серебряный
iMac 24" 4,5K Retina MQRJ3RU/A 256 GB Серебряный

2 109,60€
2 109,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Barošanas bloks: | 143 W |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | bez karšu lasītāja |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Ekrāna diagonāle: | 59,69 cm (23,50) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 4.480 Pikseļi x 2.520 pikseļi |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Grafiskā karte: | Apple 10-Core GPU |
|---|
| Izmēri: | P54,70 cm x A46,10 cm x D14,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,48 kg |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 4.266 MHz |
| Savienojumi: | Austiņas (3,5 mm), Thunderbolt 3, USB 3.2 Gen 2, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Iebūvēta skaņas karte: | Jā |
|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Operētājsistēma: | macOS Sonoma |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M3 8-Core CPU 10-Core GPU 24" 2023 8GB 256GB (MQRJ3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13iMac 24MacBook Air 13 8GB 256GBMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBAMD GPUApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook Air M2 8GB 256GBApple MacBook 12 Retina
























