Ilustrācija var atšķirties
Apple iMac Retina 4,5K M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24" 2024 16GB 256GB (MWUY3D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Visi vienā datorā
- Procesora modelis: Apple M4
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Operētājsistēma: macOS Sequoia
- Procesors: Apple
- Kodolu skaits: 10
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24" 2024 16GB 256GB (MWUY3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

HP All-in-One 24-cr0110ng (A3HE5EA)
no 565,00€

Lenovo ThinkCentre Neo 55a 24 Gen 6 (13F80008GE)
no 1 095,00€

ASUS V400 AiO V470VAK-WPE925W
no 757,75€

HP EliteStudio 8 G1i AI (A55R3ET)
no 1 872,90€

Asus ExpertCenter E5 AiO E5402WVARK-BPC020X
no 1 321,49€

ASUS V400 AiO V470VAK-BPE169X
no 1 263,38€

HP OmniStudio X 32-c0670ng (AZ5T7EA)
no 2 040,51€
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/256GB SSD/Green/INT | Apple | MWUY3ZE/A | 195949596612

1 605,30€
1 605,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24 M4 dators / 16 GB / 256 GB / 10R GPU / Green (MWUY3ZE/A) | MWUY3ZE/A | 195949596612

1 622,80€
1 622,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24 Retina 4.5k Display M4, Grün, M4 (10-CPU/10-GPU), 16GB, 256GB, Standardglas, Touch ID, Ziffernblock, Deutsch, Gigabit Ethernet, Magic Maus MWUY3_CTO_3

1 662,42€
1 667,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iMac 59 69cm (24"") grun ( MWUY3D/A )

1 665,00€
1 665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24 Retina 4.5k Display M4, Grün, M4 (10-CPU/10-GPU), 16GB, 256GB, Standardglas, Touch ID, Deutsch, Gigabit Ethernet, Magic Maus, MWUY3D/A

1 667,07€
1 672,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 16GB 256SSD EN Green MWUY3ZE/ A dators MWUY3ZE/A

1 671,51€
1 671,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" Retina 4.5K 2024 M4/16/256GB 10C GPU Green MWUY3D/A | MWUY3D/A | 0195949596308

1 695,90€
1 695,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 10C 16GB 256SSD M4 10C GPU SK Green MWUY3SL/ A dators MWUY3SL/A

1 702,99€
1 702,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac MWUY3D A Green 61cm(24") M4 10- Chip, 10- GPU, 16GB Ram, 256GB SSD,

1 705,00€
1 705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24 Retina 4.5K Apple M4 10C CPU 10C GPU 16GB 256GB Green INT MWUY3ZE/A

1 713,90€
1 713,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dators Apple APPLE 24 collu iMac ar Retina 4.5K ekrānu Apple M4 mikroshēmu ar 10 kodolu CPU un 10 kodolu GPU 16GB 256GB SSD Green | MWUY3D/A | 195949596308

1 747,65€
1 747,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24 cale: M4 10/10, 16GB, 256GB SSD - Zielony MWUY3ZE/A

1 748,28€
1 748,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24" Green | MWUY3SL/A | 0195949596506 | WLONONWCRMOWN

1 768,30€
1 768,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24" Green MWUY3SL/A (0195949596506) ( JOINEDIT75914474 )

1 780,00€
1 780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24 inch: M4 10/10, 16GB, 256GB SSD - Green | MWUY3ZE/A | 195949596612 | RDAPPEM3ZDMWUY3

1 858,60€
1 858,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24” MWUY3RU/A 256 GB Zaļš
iMac 24” MWUY3RU/A 256 GB Zaļš

1 859,00€
1 859,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24” MWUY3ZE/A 256 GB Zaļš
iMac 24” MWUY3ZE/A 256 GB Zaļš

1 859,00€
1 859,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24/23,5"/4480 x 2520/M4/16GB/256GB SSD/M4/Sequoia/Green/1R | 13199312-MWUY3-CZ | 195949596292

1 879,55€
1 879,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Komputer Apple APPLE 24inch iMac with Retina 4.5K display Apple M4 chip with 10core CPU and 10core GPU 16GB 256GB SSD Green MWUY3D/A

1 883,78€
1 883,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iMac 24/23,5"/4480 x 2520/M4/16GB/256GB SSD/M4/Sequoia/Green/1R | 13199313-MWUY3-SK | 195949596506

1 903,20€
1 903,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dators iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/256GB SSD/Green/INT MWUY3ZE/A

1 952,08€
1 952,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24" Green MWUY3SL/A

2 399,24€
2 401,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
APPLE iMac 24 Green MWUY3SL/A

1 734,39€
1 739,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iMac with 4.5K Retina display AIO 256GB Apple macOS Sequoia 15.0 MWUY3DK/A

1 825,33€
1 830,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iMac 24 inch: M4 10/10 16GB 256GB SSD - Green ( MWUY3ZE/A )

1 850,00€
1 850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iMac 24 Retina 4.5k Display M4, Grün, M4 (10-CPU/10-GPU), 24GB, 1TB, Standardglas, Touch ID, Ziffernblock, Deutsch, Gigabit Ethernet, Magic Maus MWUY3_CTO_39

2 387,79€
2 392,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Barošanas bloks: | 143 W |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | bez karšu lasītāja |
| Komplekts sastāv no: | Pele un klaviatūra |
| Magic Keyboard ar Touch ID | |
| Krāsa: | Zaļš |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Ekrāna diagonāle: | 60,96 cm (24") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 4 480 Pikseļi x 2 520 pikseļi |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Grafika: | Apple 10-Core GPU |
|---|
| Izmēri: | P54,7 cm x A46,1 cm x D14,7 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,44 kg |
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 4x |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Operētājsistēma: | macOS Sequoia |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iMac Retina 4,5K M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24" 2024 16GB 256GB (MWUY3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13iMac 24MacBook 16GB 256GB256GB 16GB Airu MacBookMacBook Air 16GB 256GBMacBook Pro 16GB 256GB2020 16GB 256GB Airu MacBook2024 musicAMD GPUApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GB



































