Ilustrācija var atšķirties
Apple Mac mini 2024 M4 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 256GB (MU9D3D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Mini dators
- Procesora modelis: Apple M4
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Operētājsistēma: macOS Sequoia
- Procesors: Apple
- Kodolu skaits: 10
- Atmiņas tips: DDR5
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Mac mini 2024 M4 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 256GB (MU9D3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS Ascent GX10-GG0003BN
no 3 811,69€

Geekom A5
no 455,00€

ASUS NUC 15 ROG Jean Canyon RNUC15JNK9X389A2
no 2 587,63€

ASUS NUC 15 ROG Jean Canyon RNUC15JNK9X28AA2
no 2 961,90€

Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 (12RQ003FGE)
no 1 129,00€

Lenovo ThinkStation PGX (30KL0004GF)
no 3 812,06€

HP Z2 Mini G1i Workstation (A40LPET)
no 3 333,78€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Mac mini Apple M M4 16 GB 256 GB SSD macOS Sequoia Mini PC Silver MU9D3D/A

732,13€
737,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Mac mini MU9D3ZE/A 256 GB Sudrabs
Mac mini MU9D3ZE/A 256 GB Sudrabs

779,00€
779,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Mac Mini - M4 | 24GB | 256GB | MU9D3ZE/A/R1|Z1CF0005B | 5907595604178 | KOM-DT-S-APL-108

869,25€
869,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Mac Mini - M4 | 24GB | 256GB | MU9D3ZE/A/R1|Z1CF0005B | 5907595604178 | KOM-DT-S-APL-108

879,75€
879,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Mac Mini - M4 | 24GB | 256GB | MU9D3ZE/A/R1|Z1CF0005B | 5907595604178 | KOM-DT-S-APL-108

885,70€
885,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Mac mini M4 16GB/256GB SSD macOS Silver MU9D3YP/A

886,69€
891,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Komputer Apple Apple Mac mini , Apple M, M4, 16 GB, 256 GB, SSD, macOS Sequoia | MU9D3DH/A | 195949911507

954,15€
954,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Komputer Apple Apple Mac mini , Apple M, M4, 16 GB, 256 GB, SSD, macOS Sequoia | MU9D3DH/A | 195949911507

954,65€
954,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Mac Mini - M4 | 24GB | 256GB | MU9D3ZE/A/R1|Z1CF0005B | 5902002278720,590759 | KOM-DT-S-APL-108

954,91€
954,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Mac Mini - M4 24GB 256GB MU9D3ZE/A/R1Z1CF0005B (5907595604178) ( JOINEDIT67397880 )

960,00€
960,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dators Apple Mac mini, Apple M, M4, 16 GB, 256 GB, SSD, macOS Sequoia | MU9D3DH/A | 195949911507

966,45€
966,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Komputer Apple Apple Mac mini , Apple M, M4, 16 GB, 256 GB, SSD, macOS Sequoia MU9D3DH/A

1 044,52€
1 044,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
APPLE Mac Mini - M4 | 24GB | 256GB MU9D3ZE/A/R1|Z1CF0005B

923,69€
928,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Kartes lasītājs priekš: | bez karšu lasītāja |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 10 Core |
|---|
| Izmēri: | P127 mm x A50 mm x D127 mm |
|---|---|
| Svars: | 0,67 kg |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Savienojumi: | Austiņas (3,5 mm), HDMI izeja, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Sequoia |
|---|
| Iebūvēta skaņas karte: | Jā |
|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Mac mini 2024 M4 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 256GB (MU9D3D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























