Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch SE (2.Gen) GPS + Cellular 40 mm Alumīnijs ar sporta aproci (MNPL3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta aproce
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 9
- Procesors: Apple S8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE (2.Gen) GPS + Cellular 40 mm Alumīnijs ar sporta aproci (MNPL3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Fitbit Charge 6
no 115,00€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Amazfit Bip 6
no 67,44€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 436,60€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE Watch SE GPS + Cellular 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band Regular (MNPL3FDA MNPL3FD/A

358,86€
363,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P34 mm x D10,70 mm x A40 mm |
|---|---|
| Svars: | 27,80 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta aproce |
| Displeja tips: | OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 324 Pikseļi x 394 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 9 |
| Procesors: | Apple S8 |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE (2.Gen) GPS + Cellular 40 mm Alumīnijs ar sporta aproci (MNPL3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























