Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44 mm Alumīnijs ar Sporta siksniņu M/L (MEPF4ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- Negadījumu un krišanas atpazīšana
- Ātrās uzlādes funkcija
- SIM tehnoloģija: eSIM
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44 mm Alumīnijs ar Sporta siksniņu M/L (MEPF4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band - M/L | MEPF4ZR/A | 0195950646801 | Q502-09X

346,90€
346,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L | MEPF4ZR/A | 0195950646801

347,55€
347,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L MEPF4ZR/A

357,79€
362,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case | Starlight Sport Band - M/L MEPF4MP/A

358,61€
358,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE WATCH SE 3 GPS + CELLULAR 44MM STARLIGHT ALUMINIUN CASE WITH STARLIGHT SPORT BAND M/L MEP | MEPF4MP/A | 0195950646771

366,60€
366,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case | Starlight Sport Band - M/L | 1357062-MEPF4 | 195950646771

371,65€
371,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 Cell/44/Sport Band/Starlight | 1357062-MEPF4 | 195950646771

374,55€
374,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L MEPF4MP/A

384,43€
389,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L | 1768849 | 0195950646771 | WLONONWCROP42

386,71€
386,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch SE 3 GPS+Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L | MEPF4MP/A | 195950646771 | ATAPPZASS3MEPF4

403,90€
403,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE 3 GPS+Cellular koperta 44 mm z aluminium w kolorze ksiezycowej poswiaty pasek sportowy w kolorze ksiezycowej poswiaty - rozmiar M/ MEPF4MP/A (0195950646771) ( JOINEDIT79471835 )

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch SE (3nd generation) SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L 1768849

513,38€
515,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Viedpulkstenis Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Starlight Alu Sport M/L Beige (MEPF4MP/A) | MEPF4MP/A | 0195950646771

374,90€
374,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P38 mm x D10,70 mm x A44 mm |
|---|---|
| Svars: | 33 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Negadījumu un krišanas atpazīšana |
| Ātrās uzlādes funkcija |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 368 Pikseļi x 448 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44 mm Alumīnijs ar Sporta siksniņu M/L (MEPF4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























