Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 mm titāns ar Milānas siksniņu (MWXF3QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Titāna korpuss
- Milānas siksniņa
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 11
- Procesors: Apple S10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 mm titāns ar Milānas siksniņu (MWXF3QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Fitbit Charge 6
no 115,00€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Amazfit Bip 6
no 67,44€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 436,60€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Natural Titanium Case with Natural Milanese Loop MWXF3QF/A

721,95€
726,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P36 mm x D9,70 mm x A42 mm |
|---|---|
| Svars: | 34,40 g |
| Titāna korpuss |
| Milānas siksniņa |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 374 Pikseļi x 446 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 11 |
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 mm titāns ar Milānas siksniņu (MWXF3QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























