Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci (MWY43QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Alumīnija korpuss
- Sporta siksniņa
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 11
- Procesors: Apple S10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci (MWY43QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch Series 10 jet black aluminium 46mm 4G black sport band Size M/L ( MWY43ET/A MWY43QC/A MWY43QF/A MWY43QN/A ) Viedais pulkstenis smartwatch

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case mit Black Sport Band - M/L (MWY43QF/A)

469,34€
474,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 10 LTE 46mm Diamond Black Aluminum Case with Black Sport Band - M/L | MWY43QF/A | 0195949564048 | Q502-082

538,00€
538,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 10 LTE 46mm DiamantBlack Aluminiumgehäuse mit Blackem Sportarmband - M/L | MWY43QF/A | 0195949564048

538,75€
538,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,70 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 35,30 g |
| Alumīnija korpuss |
| Sporta siksniņa |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 11 |
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci (MWY43QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























