Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MF8J4ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MF8J4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case | Purple Fog Sport Band - M/L MF8J4MP/A

536,61€
536,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | MF8J4MP/A | 195950630916

550,70€
550,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | MF8J4MP/A | 195950630916 | ATAPPZAS11MF8J4

559,20€
559,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch 11 GPS + Cellular 42mm Silver Alu Sporta siksniņa M/L Purple (MF8J4MP/A) | MF8J4MP/A | 195950630916

561,30€
561,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminum Case with Sport Band (purple fog) - M/L | MF8J4ZR/A | 0195950630763 | Q502-0AF

561,75€
561,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch 11 GPS + Cellular 42mm Silver Alu Sporta siksniņa M/L Purple (MF8J4ZR/A) | MF8J4ZR/A | 0195950630763

562,60€
562,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L MF8J4MP/A

571,67€
576,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch S11 Aluminium Cellular 42mm Silber (Sportband nebelviolett) M/L | MF8J4ZR/A | 195950630763

575,80€
575,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L - MF8J4ET/A

579,00€
579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 Cellular 42mm Silver / Purple Fog Sport Band - M/ L viedpulkstenis MF8J4ET/A

579,00€
579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MF8J4ET/A

584,35€
584,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple ( MF8J4ET/A 195950470314 ) Viedais pulkstenis smartwatch

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | Apple MF8J4ET/A

588,70€
595,70€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L (MF8J4ZR/A)

589,75€
594,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch S11 Aluminium Cellular 42mm Silber (Sportarmband nebelviolett) M/L MF8J4ZR/A (0195950630763) ( JOINEDIT79666501 ) Viedais pulkstenis smartwatch

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 42 mm z aluminium w kolorze srebrnym, pasek sportowy w kolorze mlecznego fioletu - rozmiar M/L MF8J4MP/A

605,77€
605,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | MF8J4MP/A | 195950630916 | ATAPPZAS11MF8J4

607,13€
607,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | Apple | MF8J4ET/A | 195950470314

616,97€
616,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | Apple MF8J4ET/A

631,81€
631,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11, smartwatch silver, aluminum, 42 mm, sport strap mist purple M/L, cellular MF8J4ZR/A

654,30€
654,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Apple MF8J4ET/A

731,41€
733,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | | MF8J4ET/A | 195950470314

567,60€
567,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L | Apple | MF8J4ET/A | 195950470314

576,05€
576,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch 11 GPS + Cellular 42mm Silver Alu Sporta siksniņa M/L Purple (MF8J4ET/A) | MF8J4ET/A | 195950470314

593,45€
593,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS+Cellular42mmSilver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L MF8J4MP/A (195950630916) ( JOINEDIT80389538 )

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 ar mobilo sakaru atbalstu 42 mm Sporta siksniņa Purple Fog | 1357060-MF8J4SK | 195950631210

602,40€
602,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 (GPS + Cellular) - 42 mm MF8J4ZR/A (0195950630763) ( JOINEDIT80586320 )

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - M/L - MF8J4ET/A MF8J4ET/A (0195950470314) ( JOINEDIT88381808 )

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 Cellular 42mm Silber Aluminium Gehäuse mit Nebelviolett Sport Band - M/L MF8J4ZR/A (0195950630763) ( JOINEDIT84119686 )

630,00€
630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE, 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P36 mm x D9,7 mm x A42 mm |
|---|---|
| Svars: | 29,7 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 374 Pikseļi x 446 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MF8J4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































