Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MFCA4ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MFCA4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
30 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Series 11 Cellular 46mm Space Grey / Black Sport Band - M/ L viedpulkstenis MFCA4ET/A

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ser.11 GPS Cell 46mm Alu gr Sport sw M/L | MFCA4ZR/A | 195950630817

555,15€
555,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case | Black Sport Band - M/L MFCA4MP/A

581,16€
581,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Gray Aluminum Case | Black Sport Band - M/L | MFCA4MP/A | 195950630961 | ZEG-SMW-APL-835

584,95€
584,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MFCA4ZR/A

586,75€
591,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Gray Aluminum Case with Sport Band (black) - M/L | MFCA4ZR/A | 0195950630817 | Q502-0AU

588,05€
588,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 GPS + Cellular 46mm Sport Band M/L, space gray/black (MFCA4ET/A)

590,40€
590,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 GPS + Cellular 46mm Sport Band M/L, space gray/black (MFCA4ET/A) | MFCA4ET/A | 195950476682 | 311996

593,90€
593,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case | Black Sport Band - M/L | MFCA4MP/A | 195950630961 | ZEG-SMW-APL-835

594,25€
594,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 smartwatch grey aluminum 46 mm sports strap black M/L cellular MFCA4ZR/A (0195950630817) ( JOINEDIT87349607 )

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MFCA4MP/A

619,12€
624,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple ( MFCA4ET/A 195950476682 ) Viedais pulkstenis smartwatch

625,00€
625,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 5G 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MFCA4ET/A

625,50€
625,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case | Black Sport Band - M/L | MFCA4MP/A | 195950630961 | ZEG-SMW-APL-835

651,83€
651,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 46mm GPS+5G M/L Alu Sport space gray/black MFCA4ZR/A

655,61€
655,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MFCA4MP/A | 195950630961 | ATAPPZAS11MFCA4

656,50€
656,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 46 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości, pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MFCA4MP/A

677,58€
677,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L 100608659

865,84€
868,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Smartwatch Apple Watch 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Alu Sport Band M/L Fioletowy (MFCA4ZR/A)

605,01€
605,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case Black Sport Band - M/L MFCA4MP/A (195950630961) ( JOINEDIT79308406 ) Viedais pulkstenis smartwatch

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11GPS+Cellular46mmSpace Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L MFCA4MP/A (195950630961) ( JOINEDIT79291761 )

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 pulkstenis ar mobilo sakaru atbalstu 46 mm Sporta siksniņa Black | 1357060-MFCA4SK | 195950631265

639,90€
639,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Aluminium Cellular 46mm Space Grau (Sportarmband schwarz) M/L MFCA4ZR/A (0195950630817) ( JOINEDIT79294835 ) Viedais pulkstenis smartwatch

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 (GPS + Cellular) - 46 mm MFCA4ZR/A (0195950630817) ( JOINEDIT79296119 )

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L 100608659 (0195950630817) ( JOINEDIT85899583 ) Viedais pulkstenis smartwatch

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm MFCA4WF/A

646,59€
651,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular koperta 46 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarosci pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar M/L MFCA4MP/A (0195950630961) ( JOINEDIT79528876 )

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L | MFCA4ZR/A | 0195950630817

725,95€
725,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE NONAME MFCA4ET/A

742,59€
742,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE, 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,70 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,90 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci M/L (MFCA4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































