Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MFCP4ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MFCP4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
37 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - S/M - MFCP4ET/A MFCP4ET/A (0195950477641) ( JOINEDIT88381817 )

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Silver MFCP4WF/A (0195950631319) ( JOINEDIT80511814 ) Viedais pulkstenis smartwatch

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Silver MFCP4WF/A

646,58€
651,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11GPS+Cellular46mmSilver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - S/M MFCP4MP/A (195950631012) ( JOINEDIT81010866 )

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Silver | MFCP4WF/A | 0195950631319 | WLONONWCROSZT

664,83€
664,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - S/M | Apple MFCP4ET/A

665,23€
665,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11GPS + Cellular 46mm Silver Aluminium Case with Purple Fog Sport Band - S/M MFCP4MP/A (0195950631012) ( JOINEDIT85568843 )

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE, 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,7 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,9 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm alumīnija ar sporta aproci S/M (MFCP4ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























