Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm Alumīnijs ar Sporta siksniņu S/M (MFC24ZR/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Operētājsistēma: Apple watchOS 26
- Procesors: Apple S10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja tips: LTPO-OLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm Alumīnijs ar Sporta siksniņu S/M (MFC24ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,20€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākais kopējais cena
Apple Watch Series 11 Cellular 46mm Jet Black / Black Sport Band - S/ M viedpulkstenis MFC24ET/A

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pulkstenis Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | MFC24ET/A

575,05€
575,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case | Black Sport Band - S/M MFC24MP/A

581,14€
581,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartwatch Apple Watch 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Alu Sport Band S/M Czarny (MFC24ZR/A)

587,13€
587,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminum Case with Sport Band (black) - S/M | MFC24ZR/A | 0195950630770 | Q502-0AR

588,05€
588,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Gehäuse mit Sport Band (black) - S/M | MFC24ZR/A | 0195950630770

588,90€
588,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | | MFC24ET/A | 195950475630

597,80€
597,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MFC24ZR/A

608,46€
613,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedpulkstenis Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M - MFC24ET/A

609,00€
609,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MFC24MP/A

619,12€
624,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch S11 Aluminium Cellular 46mm Diamantschwarz (Sportarmband schwarz) S/M MFC24ZR/A (0195950630770) ( JOINEDIT79294836 ) Viedais pulkstenis smartwatch

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple ( MFC24ET/A 195950475630 ) Viedais pulkstenis smartwatch

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | Apple MFC24ET/A

620,01€
627,01€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 5G 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MFC24ET/A

625,50€
625,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch S11 Cell/46/Sport Band/Black | 1357060-MFC24SK | 195950631227

638,40€
638,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | Apple | MFC24ET/A | 195950475630

649,79€
649,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch 11 46mm GPS+5G S/M Alu Sport jet black/black MFC24ZR/A

655,61€
655,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS+Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | MFC24MP/A | 195950630923 | ATAPPZAS11MFC24

657,59€
657,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE NONAME MFC24ET/A

665,23€
665,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Apple MFC24ET/A

769,08€
771,58€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm MFC24WF/A

872,30€
874,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch 11 GPS + Cellular 46mm Sport Band S/M, jet black/black (MFC24ET/A)

590,40€
590,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS+Cellular 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M | MFC24MP/A | 195950630923 | ATAPPZAS11MFC24

611,70€
611,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular koperta 46 mm z aluminium w kolorze onyksu, pasek sportowy w kolorze Blackm - rozmiar S/M | MFC24MP/A | 195950630923 | ATAPPZAS11MFC24

624,40€
624,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm MFC24WF/A (0195950631227) ( JOINEDIT80293356 ) Viedais pulkstenis smartwatch

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm MFC24WF/A

646,59€
651,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Series 11GPS+Cellular46mmJet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M MFC24MP/A (195950630923) ( JOINEDIT79291759 )

655,00€
655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm | MFC24WF/A | 0195950631227 | WLONONWCROPA3

664,58€
664,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE Watch Series 11 GPS + Cellular koperta 46 mm z aluminium w kolorze onyksu, pasek sportowy w kolorze czarnym - rozmiar S/M MFC24MP/A

677,58€
677,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X |
| Akumulatora darbības laiks: | 24 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE, 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P39 mm x D9,70 mm x A46 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,90 g |
| Displeja tips: | LTPO-OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 496 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
|---|---|
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm Alumīnijs ar Sporta siksniņu S/M (MFC24ZR/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































