Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm nerūsējošā tērauda ar sporta siksniņu (MNJ53FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Sporta aproce
- SIM tehnoloģija: eSIM
- Operētājsistēma: Apple watchOS 9
- Procesors: Apple S8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm nerūsējošā tērauda ar sporta siksniņu (MNJ53FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,20€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Silver Stainless Steel Case / White Sport Band Regular ( MNJ53FD/A MNJ53EL/A ) Viedais pulkstenis smartwatch

655,00€
655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Digitālais kompass, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Hronometrs, Kalendārs, Modinātājs, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P35 mm x D10,70 mm x A41 mm |
|---|---|
| Svars: | 42,30 g |
| Nerūsējošā tērauda korpuss |
| Sporta aproce |
| Displeja tips: | OLED |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 352 Pikseļi x 430 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 9 |
| Procesors: | Apple S8 |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41 mm nerūsējošā tērauda ar sporta siksniņu (MNJ53FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple Xs 10Apraksts par kaķiAproces PāriemAproču PogasAprūpes Gultas LietotasApsildes KabelisApsildāmas ZeķesApģērbs jogaiArcher ModemsAromātiskā kafijaNerūsējošā Tērauda TraukiNerūsējošā Tērauda IzlietnesNerūsējošā Tērauda StieņiNerūsējošā Tērauda PannaNerūsējošā Tērauda Virtuves IzlietneKurpes Ar Siksniņu8mm VideokameraSamsung Series 8 55Apple Se 40MmGalaxy Watch 5 45Mm





















