Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Alpine Loop Medium (MEWM4QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Pulsa mērīšana, Termometrs, Žiroskops
- Titāna korpuss
- Alpine Loop aproce
- Ātrās uzlādes funkcija
- Negadījumu un kritiena atpazīšana
- SIM tehnoloģija: eSIM
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Alpine Loop Medium (MEWM4QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 210,80€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 223,95€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 200,20€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 46 mm
no 232,20€

Amazfit Bip 6
no 67,00€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Watch Ultra 3 (2025) GPS + Cellular 5G 49mm Natur Titanium Case with Light Blue/Alpine Loop M EU MEWM4 | MEWM4QIA | 195950609073

797,15€
797,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 GPS Cell 49mm tit. nat. bl Alpine Lo | MEWM4QF/A | 195950609059

802,30€
802,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 GPS Cell 49mm tit. nat. bl Alpine Lo | MEWM4QF/A | 195950609059 | 163081

811,55€
811,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 Alpine Loop, GPS + Cellular, Titanium, 49mm, Hellblau, Medium, MEWM4QF/A

848,03€
853,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Smartwatch Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium / Alpine Loop M Niebieski (MEWM4QF/A)

864,16€
864,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 GPS Cell 49mm tit. nat. bl Alpine Lo MEWM4QF/A (195950609059) ( JOINEDIT79246678 )

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple Watch Ultra 3 (2025) natural titanium 49mm 5G light blue alpine Loop Size M MEWM4QF/A (0195950609059) ( JOINEDIT86452760 )

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartwatch Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium / Alpine Loop M Niebieski (MEWM4QI/A) | 195950609073 | 195950609073

867,25€
867,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium / Alpine Loop M Blue (MEWM4QF/A) | MEWM4QF/A | 0195950609059

876,30€
876,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 49mm GPS+5G Alpine Loop M natural/light blue MEWM4QF/A

948,54€
948,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm Natur (Alpine Loop hellblau) Medium MEWM4QF/A (0195950609059) ( JOINEDIT79294804 ) Viedais pulkstenis smartwatch

870,00€
870,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium / Alpine Loop M Blue (MEWM4QI/A) | 195950609073 | 195950609073

877,95€
877,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium Case with Light Blue Alpine Loop - Medium Model A3281 MEWM4QI/A (0195950609073) ( JOINEDIT80618388 )

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 49 mm Bla Gra SmartWatch MEWM4DH/A (0195950609059) ( JOINEDIT80293340 ) Mobilais Telefons

910,00€
910,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 Smartwatch titanium 49 mm Alpine Loop light blue M titanium case cellular MEWM4QF/A (0195950609059) ( JOINEDIT87349574 ) Viedais pulkstenis smartwatch

930,00€
930,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 - 49 mm - naturliches Titan MEWM4QF/A (0195950609059) ( JOINEDIT80363734 )

960,00€
960,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 Cellular 49mm Natur Titan Gehäuse mit Hellblau Alpine Loop - Medium MEWM4QF/A (0195950609059) ( JOINEDIT79294178 )

995,00€
995,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X, MIL-STD 810H |
| Akumulatora darbības laiks: | 42 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Pulsa mērīšana, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P44 mm x D12 mm x A49 mm |
|---|---|
| Svars: | 61,60 g |
| Titāna korpuss |
| Alpine Loop aproce |
| Ātrās uzlādes funkcija |
| Negadījumu un kritiena atpazīšana |
| Displeja tips: | OLED, Safīra stikls |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 422 Pikseļi x 514 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Alpine Loop Medium (MEWM4QF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























