Ilustrācija var atšķirties
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm titāns ar Milanaise aproci Large (MF0E4QF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Pulsa mērīšana, Termometrs, Žiroskops
- Titāna korpuss
- Milanese siksniņa
- Ātrās uzlādes funkcija
- Negadījumu un krišanas noteikšana
- SIM tehnoloģija: eSIM
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm Natur (Milanaise Titan natur) Large | MF0E4QF/A | 195950609837

964,95€
964,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm Natur (Milanaise Titan natur) Large | MF0E4QF/A | 195950609837

967,75€
967,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium Case with Natural Titanium Milanese Loop - Large | MF0E4QF/A | 195950609837

996,65€
996,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 (titan 49 mm Milanaise Armband Titan Natur L Titangehäuse Cellular) MF0E4QF/A (195950609837) ( JOINEDIT88176191 )

1 020,00€
1 020,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm MF0E4QF/A

1 030,28€
1 035,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm Natur (Milanaise Titan natur) Large MF0E4QF/A (0195950609837) ( JOINEDIT80314882 ) Viedais pulkstenis smartwatch

1 055,00€
1 055,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3, Smartwatch titanium, 49 mm, Milanese bracelet titanium natural L, titanium case, cellular MF0E4QF/A

1 060,30€
1 060,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm | 569777 | 0195950609837 | WLONONWCROSXT

1 102,63€
1 102,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple Watch Ultra 3 Titanium Cellular 49mm 569777 (0195950609837) ( JOINEDIT80511782 ) Viedais pulkstenis smartwatch

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 6X, MIL-STD 810H |
| Akumulatora darbības laiks: | 42 h |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Asinsspiediena mērīšana, Augstuma mērītājs, Digitālais kompass, Dziļuma mērītājs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Pulsa mērīšana, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P44 mm x D12 mm x A49 mm |
|---|---|
| Svars: | 61,60 g |
| Titāna korpuss |
| Milanese siksniņa |
| Ātrās uzlādes funkcija |
| Negadījumu un krišanas noteikšana |
| Displeja tips: | OLED, Safīra stikls |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 422 Pikseļi x 514 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Apple watchOS 26 |
| Procesors: | Apple S10 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
Populāri produkti



























