Ilustrācija var atšķirties
Ariete Espresso kafijas automāts (1313)
Ražotājs: Ariete
Ilustrācija var atšķirties
- Espresso automāts
- Espresso automātu veids: 1-apļa mašīna
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Tilpums litros: 2 l
- Integrēts dzirnaviņas: Jā
- Pastāvīgais ūdens pieslēgums: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ariete Espresso kafijas automāts (1313)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ariete
Populāri produkti

Ariete 1344
no 89,05€

Cecotec Power Espresso 20 Touch
no 89,35€

Ninja Luxe Café Premier ES601EU
no 383,90€

Delonghi La Specialista Arte EC9155.MB
no 351,75€

Sage The Barista Touch Impress
no 946,59€

Ninja Luxe Café Pro ES701EU
no 510,50€

Solis Grind & Infuse Perfetta
no 540,80€

Gaggia New Classic Evo
no 395,00€

Sage The Barista Express
no 499,35€

Delonghi Linea Classic EM450.M
no 121,84€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ariete Ekspres ciśnieniowy Ariete 1313/10

414,30€
414,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izmēri: | P30,50 cm x A39,50 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,63 kg |
| Espresso sietiņfiltra kafijas automāts |
| Espresso automātu veids: | 1-apļa mašīna |
|---|---|
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Jauda: | 1.600 W |
| Tilpums litros: | 2 l |
| Dubultkrūzīšu funkcija: | Jā |
| Integrēts dzirnaviņas: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Maltuma iestatījumi: | 11 |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 220 g |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ariete Espresso kafijas automāts (1313)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Ariete
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Ariston 100Ariston 100LAriston 10LAriston 80 LAriston AndrisAriston Andris Lux Eco 10Ariston BoileriArkolat TraukiAsfalta ZāģisAsrock H610M HDV M.2Espresso kafijas aparātiEspresso kafijas pupiņasEspresso kafijas kannaIebūvējamais Kafijas AutomātsElectrolux Kafijas AutomātsBosch Kafijas AutomātsKafijas Pupiņu AutomātsNescafe kafijas automātsKafijas Automāts NespressoKafijas Automāts Sage



















