Ilustrācija var atšķirties
Arlo Ultra 2 VMS5340-200EUS 3er komplekts
Ražotājs: Arlo
Ilustrācija var atšķirties
- Tīkla kamera
- Kameras tips: WLAN
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- Kadru frekvence: 25 kadri/s
- Kustības sensors: Jā
- Tālummaiņas funkcija: Jā
- Nakts redzamība: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Arlo Ultra 2 VMS5340-200EUS 3er komplekts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Arlo
Populāri produkti

Eufy EufyCam 2C
no 243,70€

Reolink Altas PT Ultra
no 150,00€

TP-Link Tapo C410
no 43,86€

Eufy Floodlight Cam E340
no 157,65€

Blink Outdoor 4. paaudze (1 kamera)
no 70,00€

Reolink Lumus Series E430
no 38,00€

TP-Link Tapo C425
no 76,85€

Bosch Smart Home Eyes Außenkamera II
no 354,16€

Eufy SoloCam S40
no 52,54€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ARLO Ultra 2 Security System - Gateway + Kamera(s) - drahtlos (802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, Bluetooth 4.2 LE) VMS5340-200EUS

469,87€
474,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ARLO GEN5 WIRE-FREE 3-CAM KIT 3-MONTH SMART V2 | VMS5340-200EUS | 0193108142533

958,00€
958,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ARLO GEN5 WIRE-FREE 3-CAM KIT 3-MONTH SMART V2 VMS5340-200EUS (0193108142533) ( JOINEDIT87343916 ) novērošanas kamera

1 005,00€
1 005,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kustības sensors: | Jā |
|---|---|
| Tālummaiņas funkcija: | Jā |
| Nakts redzamība: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 65 |
| Mikrofons: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| ONVIF atbalsts: | Nē |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Izmēri: | P52 mm x A78,40 mm x D89 mm |
|---|---|
| Svars: | 331 g |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
|---|---|
| Kadru frekvence: | 25 kadri/s |
| Kameras tips: | WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Arlo Ultra 2 VMS5340-200EUS 3er komplekts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Arlo
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Armani Acqua Di Gio DeodorantArmani PulkstenisArmani Vīriešu PulksteņiArmatūra 10MmArmijas BiksesArmijas Stila BiksesAromatizētā kafijaasinsspiediena mērītājsAsrock h310ASUS ELMBUltra PLAUltra WQHDPoker KomplektsLEGO KomplektsBadmintona KomplektsLogitech komplektsApakšveļas KomplektsLodāmura Komplektspulēšanas komplektsFondī Komplekts























