Ilustrācija var atšķirties
Armani Exchange AX1327
Ražotājs: Armani Exchange
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Silikons
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Neilons
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Armani Exchange AX1327
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Armani Exchange
Populāri produkti

Armani Exchange AX2454
no 145,49€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 94,94€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 656,40€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 325,60€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 681,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,09€

Citizen AT2141-52L
no 358,89€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Armani Exchange Pulkstenis AX1327 Tumši zils 4053858632134-00
Armani Exchange Pulkstenis AX1327 Tumši zils

94,95€
94,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
|---|
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 44 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A12 mm |
| Svars: | 57 g |
| Materiāls Aproce: | Silikons |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Neilons |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu, 24 stundas |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Armani Exchange AX1327
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















