Ilustrācija var atšķirties
Armani Exchange AX1335
Ražotājs: Armani Exchange
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Silikons
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Silikons
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Armani Exchange AX1335
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Armani Exchange
Populāri produkti

Armani Exchange AX2454
no 145,49€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 204,89€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 599,00€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 315,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 679,55€

Seiko Chronograph (SSB387P1)
no 677,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,34€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Armani Exchange, Black Tech Sport Chrono AX1335

168,09€
168,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 47 mm |
|---|---|
| Svars: | 226 g |
| Materiāls Aproce: | Silikons |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Silikons |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Armani Exchange AX1335
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















