Ilustrācija var atšķirties
Arturia KeyLab Essential 49 MK3
Ražotājs: Arturia
Ilustrācija var atšķirties
- MIDI taustiņklaviatūra
- Iepriekšiestatījumi: 2.000
- Pogas skaits: 9
- Taustiņu skaits: 49
- Faderu skaits: 9
- Spilventiņu skaits: 8
- Displejs pieejams: Jā
- Iekļautā programmatūra: Ableton Live Lite, Arturia Analog Lab, UVI Model D Grand Piano, NI The Gentleman Upright Piano, 2 mēnešu Loopcloud abonements, Melodics
Cenas vēsture
1M 3M6M
Arturia KeyLab Essential 49 MK3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Arturia
Populāri produkti

Arturia MiniLab 3
no 86,35€

Novation FLkey 49
no 215,95€

Akai APC Mini MK2
no 87,00€

Rode Rodecaster Pro
no 371,96€

Behringer X-Touch Compact
no 235,00€

Akai APC64
no 265,00€

Presonus Atom
no 165,46€

Behringer Šūpoles
no 79,15€

Novation Launchkey 49 MK4
no 205,00€

Akai Professional MPC Studio 2
no 170,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Klaviatūra Arturia Keylab Essential 49 Mk3 MIDI

181,44€
181,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Iekļautā programmatūra: | Ableton Live Lite, Arturia Analog Lab, UVI Model D Grand Piano, NI The Gentleman Upright Piano, 2 mēnešu Loopcloud abonements, Melodics |
| Arpeggiators | |
| Skalās un akordu režīms | |
| Iebūvēts tonālās izlīdzināšanas un modulācijas rats |
| Pogas skaits: | 9 |
|---|---|
| Taustiņu skaits: | 49 |
| Faderu skaits: | 9 |
| Spilventiņu skaits: | 8 |
| Izmēri: | P79 cm x A7 cm x D24 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Savienojumi: | 6,3 mm ligzdas savienojums, Midi-Out, Pedāļa savienojums, USB-C |
|---|
| Iepriekšiestatījumi: | 2.000 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Arturia KeyLab Essential 49 MK3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















