Ilustrācija var atšķirties
ASUS NUC 14 Pro+ komplekts RNUC14RVHU500002I (90AR0072-M000P0)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Barebone PC
- Ligzda: SoC (System on Chip)
- Procesora modeļa numurs: Intel Core Ultra 5 125H
- Kodolu skaits: 14
- Procesora takts: 1,20 GHz
- Procesora takts Turbo: 4,50 GHz
- DIMM skaits: 2
- Atmiņas tips: DDR5
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS NUC 14 Pro+ komplekts RNUC14RVHU500002I (90AR0072-M000P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG NUC 15 Performance Kit RNUC15JNK7X50002
no 1 429,35€

MSI Cubi 5 12M-022BDE (936-B0A811-022)
no 275,00€

GIGABYTE BRIX GB-BRU7-255H
no 551,80€

ASRock DeskMini H470
no 174,60€

GIGABYTE BRIX GB-BRi3H-1315
no 383,93€

MSI Cubi 5 12M-020BDE (936-B0A811-020)
no 409,60€

GIGABYTE Brix GB-BLCE-5005R
no 115,71€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS NUC 14 Pro Revel Canyon RNUC14RVHU500002I Core Ultra 5 125H 0GB/0GB Barebone tall with EU power cable | RNUC14RVHU500002I | 4711387491584

436,30€
436,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS NUC/14 Pro (NUC14RVHU5000R2)/Mini/U5-125H/bez RAM/Arc Xe/bez OS/3R | RNUC14RVHU500002I | 4711387491584

436,95€
436,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS RNUC14RVHU500002I BB U5 125H TK EU|90AR0072-M000P0

439,70€
439,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dators Asus COMPUTING KIT CU5-125H/RNUC14RVHU500002I ASUS | RNUC14RVHU500002I | 4711387491584

445,55€
445,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS RNUC14RVHU500002I BB U5 125H TK EU ( 90AR0072 M000P0 ) 90AR0072-M000P0

455,00€
455,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I UCFF Black 125H 90AR0072-M000P0

467,94€
472,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS RNUC14RVHU500002I NUC 14 PRO U5 | 90AR0072-M000P0 | 4711387491584

475,76€
475,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS NUC 14pro/RNUC14RVHU500002I/Intel Ultra 5 125H/Intel Arc graphics/4xUSB/M.2 22x80 NVMe; 22x42 NVMe/2.5'' SATA slot/2,5Gbe LAN/2xHDMI/ 2x Thunderbolt 4 (USB-C+DP)/no Storage/no RAM/AX211.D2WG.NV/no OS/EU Cord/Tall Kit(L6)/EAN:4711387491584 | 90AR0072-M000P0 | 4711387491584

494,00€
500,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
COMPUTING KIT CU5-125H/RNUC14RVHU500002I ASUS ( RNUC14RVHU500002I )

500,00€
500,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS RNUC14RVHU500002I NUC 14 PRO U5 90AR0072-M000P0

511,78€
511,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dators Asus RNUC14RVHU500002I

524,97€
524,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| DIMM skaits: | 2 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5 |
| Atmiņas takts frekvence: | 5.600 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 96 GB |
| Cietā diska izmērs: | M.2 |
| Grafikas čips: | Intel Arc |
|---|---|
| LAN mikroshēma: | Intel I226-V |
| LAN ātrums: | 2500 Mbit (IEEE 802.3bz) |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Izmēri: | P117 mm x D112 mm x A54 mm |
|---|---|
| Svars: | 570 g |
| Ligzda: | SoC (System on Chip) |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Kodolu skaits: | 14 |
| Procesora takts: | 1,20 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,50 GHz |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | HDMI izeja, Thunderbolt 4, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS NUC 14 Pro+ komplekts RNUC14RVHU500002I (90AR0072-M000P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































