Ilustrācija var atšķirties
ASUS Pro B660M-C D4-CSM
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: LGA 1700
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 128 GB
- Savienojumi: 15 Pin D-SUB izeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: MicroATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 3.200 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Pro B660M-C D4-CSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi
no 233,49€

MSI MEG Z890 Ace
no 615,71€

ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
no 115,80€

GIGABYTE B760M H DDR4
no 78,44€

MSI B760 Gaming Plus WiFi DDR4
no 135,44€

GIGABYTE B760M Gaming Plus WiFi DDR4
no 105,20€

MSI MAG Z890 Tomahawk WiFi
no 280,50€

GIGABYTE B760M Gaming X DDR4
no 108,99€

MSI Pro B760M-P DDR4
no 85,25€

GIGABYTE B860M AORUS Elite WiFi6E ICE
no 164,40€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pagrindinė plokštė ASUS PRO B660M-C CSM D4, LGA1700, micro ATX 90MB19B0-M0EAYC

172,24€
177,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Atmiņas takts OC: | 5.000 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128 GB |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|---|
| Bluetooth: | Nē |
| Formas faktors: | MicroATX |
|---|---|
| Izmēri: | P24,40 cm x D24,40 cm |
| Ligzda: | LGA 1700 |
|---|
| RAID saderība: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB izeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, PS/2, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
| USB4 pieslēgvietas: | 0x |
| Saskarnes: | M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 2x PCI-Express 3.0 x1, 1x PCI-Express 4.0 x16 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Pro B660M-C D4-CSM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















