Ilustrācija var atšķirties
ASUS ProArt PA32UCG-K
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 32
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 60 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ProArt PA32UCG-K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 175,45€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitor Asus ProArt PA32UCG-K (90LM03H0-B05370) | 90LM03H0-B05370 | 4711081016458

3 599,25€
3 599,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Asus ProArt PA32UCG-K (90LM03H0-B05370) | 90LM03H0-B05370 | 4711081016458

3 643,45€
3 643,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus 32 LED PA32UCG-K - professional 90LM03H0-B05370

3 777,40€
3 777,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ProArt PA32UCG-K computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black 90LM03H0-B05370

3 871,92€
3 871,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ProArt PA32UCG-K 32" IPS 16:9 monitors 90LM03H0-B05370

3 954,29€
3 954,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ProArt Display PA32UCG-K 32inch ( 90LM03H0 B05370 ) monitors 90LM03H0-B05370

4 070,00€
4 070,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Monitor 32 inch PA32UCG-K mLED IPS 4K HDR 1600NIT VRR 120Hz HDMIx3 USB3.2x3 USB-C 60W DP Thunderbolt3x2

4 076,03€
4 081,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Monitor Asus ProArt PA32UCG-K (90LM03H0-B05370)

4 242,80€
4 242,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | PA32UCG-K |
|---|---|
| EPREL: | 932198 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 60 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 60 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P72,70 cm x A47 cm x D24 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 14,64 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 81,30 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 32 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 1.600 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Austiņas, DisplayPort, HDMI ieeja, Thunderbolt 3, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ProArt PA32UCG-K
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS RadeonASUS ROG 240HzASUS ROG 360HzAsus Rog AllyAsus Rog StrixASUS ROG Strix monitorsASUS TUF 165HzASUS TUF VG259QASUS VG27AQ1AAtkaļķošanas šķidrumsAsus Proart PA32UCG KASUS ProArt 27ASUS ProArt 32ASUS ProArt 24ASUS ProArt 4KASUS ProArt 27 4KASUS ProArt PA278QVASUS ProArt PA32UC KProArt pa247cvProArt PA278CV



























