Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Crosshair VIII Hero Wi-Fi
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Mātesplate
- Ligzda: AM4
- Atmiņas tips: DDR4
- Maks. atmiņas lielums: 128 GB
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Austiņas, Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 3.0, USB 3.1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Formas faktors: ATX
- DIMM skaits: 4
- Atmiņas takts frekvence: 3.200 MHz
Cenas vēsture
1M
ASUS ROG Crosshair VIII Hero Wi-Fi
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS Prime A520M-K
no 51,22€

MSI B550-A Pro
no 107,05€

GIGABYTE B550M K
no 71,82€

ASRock B550M-HDV
no 65,40€

GIGABYTE B550M Aorus Elite
no 81,55€

MSI MAG X870E Tomahawk WiFi
no 276,95€

MSI A520M-A Pro
no 49,70€

ASRock B650I Lightning WiFi
no 146,05€

MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi
no 226,80€

GIGABYTE B850 Eagle WIFI7 Ice
no 156,89€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Płyta główna Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO WiFi ROG CROSSHAIR VIII HERO(WI-FI)

456,34€
456,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| DIMM skaits: | 4 |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 128 GB |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Audio kanāli: | 7.1 (Surround) |
| BIOS tips: | UEFI |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Formas faktors: | ATX |
|---|---|
| Izmēri: | P20,50 cm x D24,40 cm |
| Ligzda: | AM4 |
|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Austiņas, Mikrofons, S/PDIF optiskā, USB 3.0, USB 3.1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 8x |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11a), Bezvadu LAN (802.11ac), Bezvadu LAN (802.11ax), Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), M.2, S-ATA III (600 MB/s) |
| PCI-Express saskarnes: | 1x PCI-Express 4.0 x1, 2x PCI-Express 4.0 x16 |
Cenas vēsture
1M
ASUS ROG Crosshair VIII Hero Wi-Fi
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS ROG Strix monitorsASUS TUF 144HzASUS TUF 165HzASUS TUF 240HzASUS TUF 280HzASUS TUF Gaming VG259QASUS VA24EASUS VX279Atlantic Alfea ExtensaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatHub ASUS ROGMonitor ASUS ROGAsus Rog Strix




















