Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Strix SCAR G16 G634JZ-NM002W
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core i9
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Displeja izmērs: 40,60 cm (16)
- Cietā diska ietilpība: 2 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
- Svars: 2,50 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Strix SCAR G16 G634JZ-NM002W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 905,00€

ASUS ZenBook Duo OLED UX8406CA-PZ068X
no 2 491,20€

ASUS Chromebook CX1 CX1500CKA-NJ0358
no 295,00€

ASUS VivoBook S 16 Flip TP3607SA-RJ033W
no 1 049,99€

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 961,20€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 311,19€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 220,35€

Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 (83FF001VGE)
no 2 789,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus ROG Strix G634JZ-NM002W 2 TB Melns
ROG Strix G634JZ-NM002W 2 TB Melns

2 980,80€
2 980,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 90 Wh |
|---|---|
| Šūnu skaits: | 4 |
| Cietā diska ietilpība: | 2 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafikkartes atmiņa: | 12 GB |
|---|
| Izmēri: | P354 mm x A30,40 mm x D264 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,50 kg |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 4.800 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i9 |
| Procesora modeļa numurs: | 13980HX |
| Kodolu skaits: | 24 |
| Procesora takts: | 2,20 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 5,60 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 40,60 cm (16) |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 240 Hz |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 3x |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort caur USB, HDMI izeja, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Strix SCAR G16 G634JZ-NM002W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS TUF 144HzASUS TUF 165HzASUS TUF 240HzASUS TUF 280HzASUS TUF Gaming VG249QASUS TUF Gaming VG259QASUS TUF Gaming VG27AQ 27ASUS VA27EASUS VX279Atkritumu Tvertne VirtuveiAsus Rog StrixASUS ROG Strix monitorsHub ASUS ROGMonitor ASUS ROGAsus Rog AllyASUS ROG 240HzASUS ROG 360HzAsus PlanšetdatoriASUS ELMBASUS Radeon





















