Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Swift OLED PG48UQ
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- OLED-Monitor
- Ekrāna izmērs: 47,5"
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 0,1 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Izliekts: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Swift OLED PG48UQ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG27AQDMG
no 433,25€

MSI MPG 341CQPX QD-OLED
no 681,70€

LG UltraGear OLED 32GS94UX-B
no 837,85€

Alienware AW3225QF
no 849,99€

MSI MAG 341CQP QD-OLED (9S6-3DD04T-001)
no 605,00€

LG UltraGear OLED 45GX950A-B
no 1 493,24€

Dell Alienware AW2725Q
no 567,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitor Asus ROG Swift OLED PG48UQ (90LM0840-B01970) | TFAS-221 | 4711081707080 | 90LM0840-B01970

1 743,55€
1 743,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1 223 904 |
|---|---|
| MPN: | PG48UQ |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 59 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 66 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P106,8 cm x A68,6 cm x D26,6 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 16,2 kg |
| Izliekts: | Nē |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 120,65 cm |
| Ekrāna izmērs: | 47,5" |
| Paneļa tehnoloģija: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 0,1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 135 000:1 |
| Spilgtums (kandela): | 450 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-B |
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Nē |
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Nē |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Nē |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Swift OLED PG48UQ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS TUF 144HzASUS TUF 165HzASUS TUF 240HzASUS TUF 280HzASUS TUF Gaming VG249QASUS TUF Gaming VG259QASUS TUF Gaming VG27AQ 27ASUS VA326HASUS Vy249Atmiņas Karte 128GbHub ASUS ROGMonitor ASUS ROGAsus Rog StrixAsus Rog AllyASUS ROG Strix monitorsASUS ROG 240HzASUS ROG 360HzASUS Zenscreen OLEDAsus Zenbook 14 OledAsus Planšetdatori
















