Ilustrācija var atšķirties
ASUS RT-AC85P
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN maršrutētājs
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Datu pārraides ātrums: 2.333 MB/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 4x
- Šifrēšana: WEP, WPA, WPA2, WPS
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS RT-AC85P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS RT-BE90U
no 140,65€

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 349,51€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 390,00€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 302,03€

AVM Fritz! Box 7590
no 231,30€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 310,90€

AVM Fritz! Box 5530 Fiber
no 201,35€

AVM Fritz! Box 6860 5G
no 460,00€

FRITZ! FRITZ!Box 5690
no 281,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus RT-AC85P Wireless-AC2400 Dual Band Gigabit Router RT-AC85P

238,20€
238,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P220 mm x D87 mm x A158 mm |
|---|---|
| Svars: | 533 g |
| Datu pārraides ātrums: | 2.333 MB/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 4x |
| Šifrēšana: | WEP, WPA, WPA2, WPS |
| Antenu skaits: | 4 |
| Savienojumi: | USB 3.1 Gen 1, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| MU-MIMO | |
| SmartQoS | |
| VPN serveris un klients | |
| Samba un FTP-serveris |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS RT-AC85P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















