Ilustrācija var atšķirties
ASUS RT-AX68U
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN maršrutētājs
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Datu pārraides ātrums: 1.625 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 4x
- Šifrēšana: WPA, WPA2, WPA3, WPS
Cenas vēsture
1M 3M
ASUS RT-AX68U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS RT-BE90U
no 144,85€

ASUS ROG Rapture GT-BE98
no 454,44€

ASUS RT-AX53U
no 35,86€

Asus RT-BE88U
no 248,70€

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 332,45€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 350,00€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 272,55€

AVM Fritz! Box 7590
no 282,23€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 301,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WRL ROUTER 2700MBPS 1000M/DUAL BAND RT-AX68U ASUS RT-AX68U

303,60€
303,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 630 g |
|---|
| Datu pārraides ātrums: | 1.625 Mbit/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 4x |
| Šifrēšana: | WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Antenu skaits: | 3 |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB 3.0, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M
ASUS RT-AX68U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















