Ilustrācija var atšķirties
ASUS VP247HAE
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 23,60
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 59,94 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS VP247HAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 292,19€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS VP247HAE - LED-Monitor - 59.9 cm (23.6) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - Schwarz [Energieklasse F] (90LM01L3-B02170) 90LM01L0-B05170

139,87€
144,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus VP247HAE 24" VA LED 16:9 monitors 90LM01L0-B05170

156,99€
156,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 365415 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 26 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P56,11 cm x A40,01 cm x D19,94 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4 kg |
| VP247HAE |
| Ekrāna diagonāle: | 59,94 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,60 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Dinamiskais |
| Kontrasts: | 10.000.000.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), HDMI ieeja |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS VP247HAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























