Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (90IG05T0-BM9100)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN maršrutētājs
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Datu pārraides ātrums: 1.775 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 2x
- Šifrēšana: 64bit AES, 128bit AES, WEP, WPA, WPA2, WPA3, WPS
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (90IG05T0-BM9100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS RT-BE90U
no 140,65€

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 349,51€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 390,00€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 302,03€

AVM Fritz! Box 7590
no 231,30€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 310,90€

AVM Fritz! Box 5530 Fiber
no 202,40€

AVM Fritz! Box 6860 5G
no 460,00€

FRITZ! FRITZ!Box 5690
no 281,75€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) - wireless router - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop ( 90IG05T0 BM9100 NWRT-123 XP4 1pack ZenWiFi AX Hybrid ZenWiFi AX Hybrid (XP4)(1pk White) ) Rūteris 90IG05T0-BM9100

76,00€
76,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS WL-Router ZenWiFi AX Hybrid XP4 AX1800+PWL(1PK) weiß | 90IG05T0-BM9100 | 4718017733557 | 85176200

82,50€
82,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ZenWiFi AX Hybrid XP4 1szt. | ZenWiFi AX Hybrid (XP4)(1pk White) | 4718017733557

84,70€
84,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Router Asus ZenWiFi AX Hybrid XP4 1szt. ZenWiFi AX Hybrid (XP4)(1pk White)

87,09€
87,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi XP4 x1 White 4718017733557 (4718017733557) ( JOINEDIT88603578 )

92,00€
92,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (1-PK) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 2 Internal 90IG05T0-BM9100

95,96€
100,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (1-PK) Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Balts 2 Iekšējs | 90IG05T0-BM9100 | 4718017733557

97,50€
97,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (1-PK) Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Balts 2 Iekšējs 90IG05T0-BM9100

104,39€
104,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ZenWiFi AX Hybrid (XP4)

109,69€
109,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (1-PK) Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 2 Internal

128,34€
130,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P71 mm x D148 mm x A208 mm |
|---|---|
| Svars: | 670 g |
| Datu pārraides ātrums: | 1.775 Mbit/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 2x |
| Šifrēšana: | 64bit AES, 128bit AES, WEP, WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Antenu skaits: | 4 |
| Savienojumi: | USB 3.2 Gen 1, USB-A, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (90IG05T0-BM9100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
At te zvaigžņu kariAT-AT LEGO ZVAIGŽŅU KARUAten CS22UAten UC232AAten US224Athlon 2Athlon 3000GAtkritumu Tvertne Ar Pelnu TraukuAtmiņas Komplekts 8GB CorsairAttīstošās Koka RotaļlietasHybrid Solar InverterAX ModemsWifi Ax UsbTp Link Ax1800Asus PlanšetdatoriASUS ELMBASUS RadeonASUS DesignoASUS VGASUS Zenscreen




























