Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 Plus (90IG07M0-MO3C10)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN maršrutētājs
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
- Datu pārraides ātrums: 1 775 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 1x
- Šifrēšana: WEP, WPA, WPA2, WPA3, WPS
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 Plus (90IG07M0-MO3C10)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS RT-BE90U
no 140,65€

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 349,51€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 390,00€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 302,03€

AVM Fritz! Box 7590
no 231,30€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 310,90€

AVM Fritz! Box 5530 Fiber
no 201,35€

AVM Fritz! Box 6860 5G
no 460,00€

FRITZ! FRITZ!Box 5690
no 281,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS System ZenWiFi XD4 Plus WiFi 6 AX1800 1-pack 90IG07M0-MO3C10

115,44€
120,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P90 mm x D90 mm x A80 mm |
|---|
| Datu pārraides ātrums: | 1 775 Mbit/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 1x |
| Šifrēšana: | WEP, WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Savienojumi: | Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenWiFi AX Mini XD4 Plus (90IG07M0-MO3C10)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
At te zvaigžņu kariAT-AT LEGO ZVAIGŽŅU KARUAten CS22UAten UC232AAten US224Athlon 2Athlon 3000GAtkritumu Tvertne Ar Pelnu TraukuAtmiņas Komplekts 8GB CorsairAttīstošās Koka RotaļlietasAX ModemsWifi Ax UsbTp Link Ax1800Crane PlusComfortView PlusAsus PlanšetdatoriASUS ELMBASUS RadeonASUS DesignoASUS VG




















