Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenWiFi Pro ET12 (90IG05Z0-MO3A20)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- WLAN maršrutētāja Mesh komplekts
- WLAN frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz
- Datu pārraides ātrums: 11.000 Mbit/s ar WLAN
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz)
- WAN porti: 1x
- Gigabitu LAN porti: 2x
- 2,5Gigabit-LAN-porti: 1x
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenWiFi Pro ET12 (90IG05Z0-MO3A20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS RT-BE90U
no 143,85€

AVM FRITZ! Box 5690 Pro
no 349,51€

AVM Fritz! Box 7530
no 173,26€

Starlink Standard Kit V4
no 400,00€

AVM Fritz! Box 7690 (20003057)
no 285,00€

AVM Fritz! Box 7590
no 282,23€

AVM Fritz! Box 6690 Cable
no 312,10€

AVM Fritz! Box 5530 Fiber
no 199,55€

AVM Fritz! Box 6860 5G
no 439,20€

FRITZ! FRITZ!Box 5690
no 281,75€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS WL-Router ZenWiFi Pro ET12 AXE11000 Tri-Band WiFi6E 2PK | 90IG05Z0-MO3A20 | 4711081440178 | 85176200

568,75€
568,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Wireless Wifi 6E Tri-band Gigabit | ZenWiFi Pro ET12 (2-Pack) | 802.11ax | 1148+4804+4804 Mbit/s | 10/100/1000/11000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 3 | Mesh Support Yes | MU-MiMO Yes | No mobile broadband | Antenna type Internal | 90IG05Z0-MO3A20 | 4711081440178

579,60€
579,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi Pro ET12 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6E - desktop | 3-port switch | AXE11000 | 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz | 2 routers

603,30€
603,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi Pro ET12 Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax) Black 3 Internal 4711081440178 ( ZENWIFI PRO ET12 (2PK) ) Rūteris

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi Pro ET12 Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax) Black 3 Internal 90IG05Z0-MO3A20

617,87€
617,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ZenWiFi Pro ET12 Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax) Black 3 Internal 90IG05Z0-MO3A20

634,66€
639,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Wireless Wifi 6E Tri-band Gigabit Router ZenWiFi Pro ET12 (2-Pack) 802.11ax, 1148+4804+4804 Mbit/s, 10/100/1000/11000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, MU-MiMO Yes, No mobile broadband, Antenna type Internal 90IG05Z0-MO3A20

638,70€
638,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ZenWiFi Pro ET12 Trīs diapazoni (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax) Melns 3 Iekšējs | 90IG05Z0-MO3A20 | 4711081440178

677,56€
677,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Router ZenWiFi Pro ET12 System WiFi 6 AX11000 2pk ZENWIFI PRO ET12 (2PK)

694,84€
694,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P115 mm x D115 mm x A241 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,50 kg |
| Datu pārraides ātrums: | 11.000 Mbit/s ar WLAN |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab), 2500 Mbit (IEEE 802.3bz) |
| WAN porti: | 1x |
| Gigabitu LAN porti: | 2x |
| 2,5Gigabit-LAN-porti: | 1x |
| Šifrēšana: | 64bit AES, 128bit AES, WEP, WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Ugunsmūris: | Jā |
| Savienojumi: | 2.5 Gigabit Ethernet RJ45 (2500Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ZenWiFi Pro ET12 (90IG05Z0-MO3A20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
At te zvaigžņu kariAT-AT LEGO ZVAIGŽŅU KARUAten CS22UAten UC232AAten US224Athlon 2Athlon 3000GAtkritumu Tvertne Ar Pelnu TraukuAtmiņas Komplekts 8GB CorsairAttīstošās Koka RotaļlietasAsus PlanšetdatoriASUS ELMBASUS RadeonASUS DesignoASUS VGASUS ZenscreenASUS ModemiASUS dokstacijaASUS LEDASUS Miniled




























