Ilustrācija var atšķirties
Audioengine 5+
Ražotājs: Audioengine
Ilustrācija var atšķirties
- Skaļruņu sistēma
- Kanāli: 2.0
- Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), Audio ieeja (Cinch)
- Skaļruņa princips: 2-ceļi
- Nominālā slodze: kopā 45 W
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 70 W
- Pārraides diapazons: 50 Hz - 22.000 Hz
- Strāvas padeve: USB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Audioengine 5+
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Audioengine
Populāri produkti

Edifier CX7
no 127,78€

Edifier S351DB
no 245,99€

Edifier M60
no 109,00€

Razer Nommo V2 Pro
no 394,30€

Razer Clio
no 188,43€

Adam Audio D3V
no 245,45€

Creative Stage Air V2
no 38,00€

Edifier Studio R1280T
no 89,99€

Creative Pebble X Plus
no 100,84€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kolumna AudioEngine A5+ bambus Goniki Aktywne | 0819955230062 | 0819955230062

542,00€
542,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kolumna AudioEngine A5+ bambus Goniki Aktywne | 0819955230062 | 0819955230062

542,80€
542,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaļruņu kolonna AudioEngine A5+ bambusa aktīvā | 0819955230062 | 0819955230062

564,55€
564,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kolumna AudioEngine A5+ bambus Goniki Aktywne 10140891 (0819955230062) ( JOINEDIT78007702 )

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AudioEngine column AudioEngine A5+ bamboo Active Goniki 819955230062 (819955230062) ( JOINEDIT89411539 )

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio ieeja (Cinch) |
|---|---|
| Strāvas padeve: | USB |
| Izmēri: | P18 cm x A27 cm x D20 cm |
|---|---|
| Svars: | 14 kg |
| Nominālā slodze: | kopā 45 W |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 70 W |
| Pārraides diapazons: | 50 Hz - 22.000 Hz |
| Skaļruņa princips: | 2-ceļi |
|---|---|
| Kanāli: | 2.0 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Audioengine 5+
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














