Aula Prime spēļu austiņas
Ražotājs: Aula
- Austiņas ar mikrofonu
- Konstrukcija: Aizvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, USB
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Skaņas spiediens: 113 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Kabeļa garums: 2,20 m
Cenas vēsture
1M 3M
Aula Prime spēļu austiņas
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Aula
Populāri produkti

Razer Barracuda Pro
no 130,00€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,60€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 234,50€

Logitech Zone 300
no 56,34€

JBL Quantum 910X
no 230,00€

HyperX Cloud III
no 62,61€

HyperX Cloud Alpha
no 51,38€

EPOS IMPACT D 10 HS (1000577)
no 82,87€

ASUS ROG Cetra II
no 126,95€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Aula LB01/B

30,26€
30,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Konstrukcija: | Aizvērts |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Skaņas spiediens: | 113 dB |
| Svars: | 247,50 g |
|---|
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Kabeļa garums: | 2,20 m |
|---|---|
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Apgaismojums: | LED |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB |
Cenas vēsture
1M 3M
Aula Prime spēļu austiņas
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Auralic VegaAuralic Vega DACAurora Palm PalsAurora TraukiAuskari Ar AmetistuAuskari Ar SafīriemAuskari Ar SwarovskiAustiņas ar mikrofonu telefonamAutiņi ZīdaiņiemAuto MonitoriSpēļu AustiņasSpēļu austiņas ar mikrofonuOptimus PrimeSpēļu ratiņiSpēļu KlaviatūrasPrime3 Aps22Dreame L10 PrimeSpēļu Datoru KomplektiSega Spēļu KonsoleSpēļu Konsoles Stūres




















