B&W International Outdoor.Case Tips 6700 DJI Phantom 3
Ražotājs: B&W International
- Āra somiņa
- Statīva stiprinājums: Nē
- Svars: 6,80 kg
- Piemērots: DJI Phantom 3 + piederumi
- Nodalījumu skaits: 1
- Atmiņas karšu nodalījums: Nē
- Materiāls: Plastmasa
- Temperatūras diapazons no -30°C līdz +80°C
Cenas vēsture
1M 3M6M
B&W International Outdoor.Case Tips 6700 DJI Phantom 3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
B&W International
Populāri produkti

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 135,00€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 95,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Think Tank Mirrorless Mover 10
no 35,45€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 36,78€

Tenba DNA 13
no 165,95€

Artisan & Artist ACAM-78
no 146,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
B&W International Walizka na drona DJI Phantom 3 Czarna (6700/B/DJI3) | 6700/B/DJI3 | 4031541705945

278,60€
278,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
B&W International Čemodāns dronam DJI Phantom 3 Black (6700/B/DJI3) | 6700/B/DJI3 | 4031541705945

286,15€
286,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
B&W International Walizka na drona DJI Phantom 3 Czarna (6700/B/DJI3) 6700/B/DJI3

310,86€
310,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I360 mm x Iekšējais augstums225 mm x I535 mm |
|---|
| Izmēri: | P430 mm x A265 mm x D610 mm |
|---|---|
| Svars: | 6,80 kg |
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Temperatūras diapazons no -30°C līdz +80°C |
| Sakraujams |
| Ūdensizturīgs, putekļizturīgs, gaisa necaurlaidīgs |
| Gaisa spiediena izlīdzināšanas vārsts |
| Tilpums 42,8 l |
| Piemērots: | DJI Phantom 3 + piederumi |
|---|---|
| Nodalījumu skaits: | 1 |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Statīva stiprinājums: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
B&W International Outdoor.Case Tips 6700 DJI Phantom 3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























