Ilustrācija var atšķirties
Bering Classic 14839-564
Ražotājs: Bering
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Āda
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bering Classic 14839-564
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bering
Populāri produkti

avots: Brandberry.eu
Bering 18132-Charity2
no 129,09€

Emporio Armani AR1925
no 136,72€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,32€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 359,99€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 184,48€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,59€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,46€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pulkstenis BERING sievietēm 14839-564 (39MM) | 14839-564 | 4894041202563

61,90€
61,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
|---|---|
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 45 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A3 mm |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Bering Classic 14839-564
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bering
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Berk LedusskapjiBerker SlēdžiBerlinger Haus tējkannaBernette ŠujmašīnasBessey SpīlesBestway Baseina PārklājsBestway Flowclear FilterBetona Grīdas KrāsaBezkontakta digitālais termometrsBezvadu Signalizācija MājaiDuplo ClassicClassic VelosipēdiRuukki ClassicAbba ClassicLEGO duplo classicLEGO classic 10713Russell Hobbs ClassicGalaxy Watch6 Classic




















