Bessey Waagrechtspanner STC-HH50-T20
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Bessey
Ilustrācija var atšķirties
no 46,78līdz 66,072 PiedāvājumiRažotājs: Bessey
  • Ātrais stiprinājums daudzfunkcionālajiem galdiem
  • Cauruma diametrs: 20 mm
  • Plāksnes biezums: 19 mm līdz 25 mm
  • Saspiešanas spēks: 2.500 N
  • Drošības īpašības un kompakta uzglabāšana
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
BESSEY Vertical clamps; 2.5kN; 40mm | STC-HH50-T20 | STC-HH50-T20
prodImage
46,78
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BESSEY Vertical clamps | 2.5kN | 40mm STC-HH50-T20
prodImage
66,07
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Produkta dati
Cauruma diametrs: 20 mm