Ilustrācija var atšķirties
Black & Decker A7200-XJ
Ražotājs: Black & Decker
Ilustrācija var atšķirties
- 109-daļīga skrūvgriežu un urbjmašīnu uzgaļu komplekts
- Piemērots urbšanai kokā, akmenī un metalā
- Ietver populārus skrūvju uzgaļus
- Piemērots visiem elektroinstrumentu zīmoliem
- Izņemams uzgaļu turētājs vieglai izņemšanai
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker A7200-XJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Black & Decker
Populāri produkti

Black & Decker A7233-XJ
no 17,56€

Makita Bindedraht blank 199137-9
no 129,00€

Dremel Workstation 220
no 54,26€

Festool L533x75-P100 RU2/10 (499158)
no 30,70€

Festool HW 82 SD (484515)
no 31,23€

DeWalt DT4957-QZ
no 138,65€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Uzgaļu un urbju komplekts (109gab.) A7200-XJ BLACK DECKER (A7200-XJ)
2 dienas

26,85€
29,70€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Lētākā Kopējā Cena
Black Decker A7200 Drill Screwdriver Bit Set ( A7200 XJ BDA7200-XJ )

28,00€
28,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zestaw wierteł 109 szt. BLACK&DECKER BDA7200-XJ A7200-XJ
5 dienas

29,10€
29,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker Black & Decker A7200-XJ drill bit Aksesuārs A7200-XJ

29,99€
29,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbju un skrūvgriežu uzgaļu komplekts Black & Decker A7200-XJ; 109 gab. A7200-XJ

30,96€
30,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker Black & Decker A7200-XJ drill bit Aksesuārs
16 dienas

30,99€
30,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zestaw narzdzi Black&Decker A7200-XJ 109 el. (A7200-XJ) A7200-XJ

31,39€
31,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black AND Decker A7200-XJ 109-Piece Tool Set (A7200-XJ)

39,42€
39,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black & Decker A7200-XJ Titanium - Schraubendreher- und Bohreinsatzset - 109 Stücke

48,65€
53,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Black & Decker A7200 Drill & Screwdriver Bit Set A7200-XJ

48,15€
48,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 109-daļīga skrūvgriežu un urbjmašīnu uzgaļu komplekts |
| Piemērots urbšanai kokā, akmenī un metalā |
| Ietver populārus skrūvju uzgaļus |
| Piemērots visiem elektroinstrumentu zīmoliem |
| Izņemams uzgaļu turētājs vieglai izņemšanai |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker A7200-XJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Black & Decker
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Black And White NiveaBlack Seed OilBlaupunkt 800WBlu Ray 4K FilmBluetooth Automašīnas KomplektsBlack Decker AkumulatorBlack Decker BatteryBlack Decker BaterijaBlack decker akumulatora lādētājsBlack & Decker akumulators 18V 2.0 AhNivea BlackBlack DVDNivea Black & WhiteLEGO Black PantherFury Beast Black






























