Ilustrācija var atšķirties
Black & Decker BDCHD18KB
Ražotājs: Black & Decker
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 360 apgr./min - 1 400 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 17,5 Nm
- Griezes moments cietā: 40 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 11
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker BDCHD18KB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Black & Decker
Populāri produkti

Black & Decker BCF611CK
no 33,66€

Makita DFR550Z
no 195,20€

Makita DHP458Z
no 97,00€

DeWalt DCD800NT
no 116,08€

Makita DHP482Z
no 72,52€

Makita DTW700Z
no 208,15€

Makita DHP453Z
no 61,00€

Makita DDF492Z
no 171,65€

Makita DTD153Z
no 80,50€

Makita DHP489Z
no 126,98€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Lētākā Kopējā Cena
Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCHD18KB 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah | BDCHD18KB-QW | 5035048492680

67,85€
67,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Black&Decker BDCHD18KB 18 V 2 x akumulators 1.5 Ah | BDCHD18KB-QW | 5035048492680

71,65€
71,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK&DECKER Akumulatora triecienurbjmašīna BDCHD18KB BDCHD18KB-QW
5 dienas

73,90€
73,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black & Decker Black&Decker 18v2G Trieciena ar 400mA ch Kitbox 2 akumulatori BDCHD18KB-QW

75,22€
75,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black Decker BDCHD18KB-QW Cordless Combi Drill ( BDCHD18KB QW )

76,00€
76,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker 18v2G Hammer w 400mA ch in Kitbox 2 batt BDCHD18KB-QW | BLACK & DECKER
2 dienas

79,35€
86,35€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Black&Decker BLACK & DECKER Cordless Drill/Driver | BDCHD18KB-QW | 18 V | 2x1.5 Ah | Li-Ion | BDCHD18KB-QW | 5035048641149

79,66€
83,16€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Black & Decker BDCHD18KB-QW Cordless Combi Drill BDCHD18KB-QW

84,22€
84,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrtarka Black&Decker BDCHD18KB 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah BDCHD18KB-QW

85,47€
85,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black+Decker Black Decker BDCHD18KB-QW drill Keyless Black Orange 1331309 (5035048641149) ( JOINEDIT79775592 )

86,00€
86,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black & Decker BDCHD18KB-QW urbjmašīna Bezatslēgas Chuck Melns, Oranžs 1331309

87,18€
92,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Black & Decker BDCHD18KB 2x 18V akumulatoru urbšanas skrūvgriezis ar trieciena funkciju kaste

88,19€
88,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black+Decker Black AND Decker BDCHD18KB-QW drill Keyless Black, Orange 1331309

90,85€
90,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK DECKER Akumulatora triecienurbjmašīna BDCHD18KB-QW BLACK&DECKER (BDCHD18KB-QW)
2 dienas

93,84€
96,69€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
Black+Decker Black&Decker BDCHD18KB - black / orange - case, 2x Li-Ion battery 1.5A Urbjmašīna WLONONWCR0342
15 dienas

93,99€
93,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER Cordless Drill/Driver | BDCHD18KB-QW | 18 V | 2x1.5 Ah | Li-Ion

94,03€
96,53€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
BLACK+DECKER Black & Decker BDCHD18KB-QW drill Keyless Black, Orange 1331309

118,11€
120,61€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Urbjmašīna-skrūvgriezis Black & Decker BDCHD18KB-QW; 18 V; 2x1,5 Ah akum. BDCHD18KB-QW

91,49€
91,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora tips: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,5 Ah |
| Uzlādes laiks: | 3 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Bezvadu skrūvgrieža tips: | Triecienurbjmašīna |
|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Izmēri: | P30 cm x A30 cm x D10,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,3 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 25 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 360 apgr./min - 1 400 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 17,5 Nm |
| Griezes moments cietā: | 40 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 11 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 21 000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker BDCHD18KB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Black & Decker
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Black And White NiveaBlackroll spilvensBlaupunkt Bt25LampBlu Ray Diska FilmaBluetooth Aux AdapterBlack Decker AkumulatorBlack Decker BatteryBlack Decker BaterijaBlack decker akumulatora lādētājsBlack & Decker akumulators 18V 2.0 AhNivea BlackBlack DVDNivea Black & WhiteLEGO Black PantherFury Beast Black

































